Обрати сторінку

   8 вересня 2016 року в актовій залі гімназії відбувся звіт голови громадської організації “Інтелектуал” Гуменюка О.В. про роботу організації з 01.06 по 01.09.2016 р.

  Рішенням зборів роботу громадської організації прийнято вважати задовільною, використання коштів доцільним, звіт розмістити на сайті закладу.

  Директор гімназії Нестюк В.М. довела до відома присутніх, що на харчування дітей у новому навчальному році Вінницька міська рада  виділила 5 млн. грн. Батькам вінницьких школярів мерія запропонувала доплачувати 2,5 грн. щодня, щоб діти харчувалися більш повноцінно. Тоді щоденний раціон вінницького школяра коштуватиме 7,5 грн.

  Протягом перших двох тижнів навчального року у всіх класах пройдуть збори, на яких батьки мають визначитися: доплачувати 2,5 грн. на обіди своїх дітей чи ні.

  Директор КП “Меридіан” Михайлова А.В. ознайомила всіх присутніх з умовами харчування у поточному навчальному році,  представила зразки оновленого меню. Цьогорічний щоденний раціон дітей був складений спеціалістами спільно з батьками учнів, які в цьому навчальному році вирішили відмовитися від першої страви.

  Є меню, розроблене на 5 гривень і на 7,5 гривень. Доплата за харчування дітей обійдеться батькам приблизно в 55 гривень на місяць.

  Представник страхової компанії “Місто” розповіла батькам про існуючі у компанії програми страхування школярів. Компанія “Місто” є першою та єдиною в Україні страховою установою, в якій 100% акцій належить територіальній громаді міста Вінниці (власник Вінницька міська рада), програми страхування мають справедливу ціну та надійний захист.

{datsopic:1625}{datsopic:1624}{datsopic:1626}{datsopic:1627}

{datsopic:1628}{datsopic:1629}

Share This