Обрати сторінку

Лабораторія ІКТ

Лабораторія інформаційних та комунікаційних технологій створена в 2007 році з ініціативи заслуженого вчителя України Пасіхова Юрія Яковича в рамках реалізації обласної програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій. За допомогою лабораторії вчителі можуть працювати з дітьми не лише в реальному часі, але й у віртуальному. Викладачі профільних предметів розробляють електронні уроки, які допомагають учням отримати додаткову цікаву й корисну інформацію з тієї чи іншої теми. Цей метод роботи дуже допоміг прід час останнього карантину в школах. Вчителі школи (Пасіхов Ю.Я., Сапсай В.Ю., Дячук О.В.), крім вивішених у системі «Готуємося до уроків» disted.edu.vn.ua матеріалів, проводили on-line уроки та консультації. Завдяки цьому учні не відстали від програми і мали змогу постійно спілкуватися з учителями в мережі.

Скористатися матеріалами лабораторії можуть не лише гімназисти, але й учні інших шкіл. Це особливо актуально для школярів сільських шкіл, котрі в силу різних обставин не мають змоги отримати повний багаж знань.

Розробкою лабораторії є і «Перевірка знань» test.edu.vn.ua. Вона створена для бажаючих перевірити свої знання з базових предметів шкільного курсу чи рівень готовності до зовнішнього оцінювання, адже можна пройти минулорічні тести.

Цікавим є і той факт, що завдяки ресурсу лабораторії ios.edu.vn.ua батьки мають змогу контролювати навчальний процес своїх дітей. Всі оцінки можна знайти в електронних журналах, проте передивитися весь шкільний журнал і дізнатися, як навчається дитини, наприклад, сусідки, не вдасться, бо кожен з батьків має доступ лише до здобутків своїх доньки чи сина. Адміністрація гімназії при цьому отримую гарний матеріал для статистичної оцінки та звітності.

Ще один ресурс www.olymp.vinnica.ua – Центр підтримки та проведення олімпіад школярів з використанням можливостей INTERNET. На його платформі проводяться не лише інтернет-олімпіада NetOI (що зародилася у гімназії), але вже декілька років сайт використовується для проведення міських та обласних олімпіад з інформатики. Окрему адресу має Всеукраїнська комплексна олімпіада з математики, фізики і інформатики “ТУРНІР ЧЕМПІОНІВ” (complex.edu.vn.ua), що за 17 років свого існування перетворилася в добре відомий в Україні та поза її межами захід. І це лише дещиця того, чим займається лабораторія, на порталі edu.vn.ua розміщені усі розробки.

Лабораторія ІКТ

Share This