Обрати сторінку

Звернення громадян

Підписатися
Сповістити про
guest
13 Коментарі
Новіші
Старіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
В.Ребрина
В.Ребрина
9 роки тому

З журналу ФОКУС №12 за цей рік дізнався, що гімназія має перший рейтинг за результатами ЗНО на Вінниччині. Щиро вітаю колег-педагогів , бажаю подальших успіхів!

Батьки 2-В
Батьки 2-В
9 роки тому

З понеділка розпочнеться останній тиждень 2013/2014 навчального року. Тож ми хочемо привітати адміністрацію ФМГ №17 та весь педагогічний колектив із успішним його завершенням! А особливе вітання я та ще багато батьків і діток нашого 2-В класу передають нашій вчительці – Головко Наталії Дмитрівні. Насамперед, хочеться сказати слова щирої вдячності їй особисто за: – Те безмежне терпіння, виявлене нею як до мого, не завжди самого слухняного хлопчика, так і до інших діток; – За високий професіоналізм та педагогічну майстерність, яку я як вчитель, можу оцінити; – За те добро, яке випромінює вона і яким зігріті наші діти; – За ту увагу, яку вона приділяє роботі з батьками, намагаючись врахувати все, підійти до кожного індивідуально, знайшовши спільну мову з кожним. Діток у класі багато, але вона зуміла згуртувати їх, сформувати маленький дитячий колектив. Звісно є деякі протиріччя, але вони долаються і тільки, навпаки, ще більш зміцнюють, згуртовують батьків, дітей і вчителів. Наші дітки непосидючі, невгамовні, нетерплячі, але для кожного з них вона стала – ВЧИТЕЛЬКОЮ; зачувши чи побачивши її вони стають більш спокійними, серйозними, розважливими. Їх поведінка виказує глибоку повагу до неї як до Вчителя та непідробний авторитет. Ми вдячні долі, що саме першою вчителькою, про, яку вони будуть розповідати своїм дітям, стала Наталія Дмитрівна. Ми раді, що спілкуючись з однолітками з інших класів чи шкіл, вони переконують всіх: «Наша Наталія Дмитрівна – найкраща!». Тож по закінченню цього зовсім не простого 2013/2014 н.р. , від імені колективу батьків нашого 2-В класу, зичу Наталії Дмитрівні, а також вчителям 2-В: Пасіхову Юрію Яковичу, Постемській Лілії Степанівні, Воскобойник Івєті Ізєєвні, Банніковій Тетяні Володимирівні, Ложевській Вікторії Вікторівні; адміністрації гімназії Нестюк Валентині Михайлівні, Васкевич Олені Віталіївні та іншим; а також всім-всім: бібліотекарям, медичним працівникам, технічному персоналу, працівникам їдальні Хай кожен день ясніє небом чистим, Світанки сяють, скупані в росі, У серці радість розквіта іскриста, І мрії хай збуваються усі. Щоб лиш хороше, радісне, привітне, Вам у житті перетинало шлях! Нехай наступні роки славетної гімназії також будуть багаті звершеннями та здобутками! І нехай 1-ого вересня 2014 року на порозі нашого класу наших діток радо зустрічатиме наша вчителька – Наталія Дмитрівна, як завжди гарна, усміхнена, чарівна. З найкращими побажаннями батьки – Б.Клапущака, І. Лівої, С.Чернухи, А. Глухова, В.Чижик, В.Ковальчука, І.Бойко, Р. Козака, С. Ванюти, А. Бондаренка, В. Залевської, О. Масейкової та інші…

Ірина Погребнова
Ірина Погребнова
9 роки тому

Хочеться подякувати адміністрації школи, зокрема директору Валентині Михайлівні Нестюк, та Олені Віталіївні Васкевич, за організацію Школи успіху для учнів початкової школи. Велике людське ДЯКУЄМ Вам, за проявлену увагу до наших дітей, за можливість розвиватись під професійним наглядом значно краще ніж ми зробили б це в домашніх умовах і організацію на найсприятливішо му рівні їх відпочиноку після уроків. З повагою Батьки учнів 2-Б класу.

Світлана
Світлана
9 роки тому

Хочу подякувати за отримані мною розгорнуті відповіді на всі питання, пред’явлені документи з оплати ГПД і взагалі за надану допомогу у цьому питанні.

Світлана
Світлана
9 роки тому

Доброго дня! Чому за оплату ГПД не даються квитанції? Як правило, так тільки коли гроші кладуться по кишеням, вибачте. Чому у разі лікарняного дитини на півмісяця не зменшується оплата? Хіба це не суттєво? У всіх гуртках зменшують оплату, якщо дитина хворіла від півмісяця. За що я маю платити? У той же час – вчитель може вигнати дітей з ГПД – хочу несу відповідальність за дитину на час ГПД, хочу виганяю і не несу? Навіщо тоді для самостійного залишення школи дитиною потрібна заява-дозвіл від батьків? Останнє питання відповіді не потребує.

Марина
Марина
9 роки тому

Доброго дня! Моя дитина ітиме в перший клас у 2014р. Чи можливо щоб моя дочка навчалася у Вашій гімназії якщо ми не підлягаємо за місцем проживання і ходимо у “Дошколярик” в іншу школу. Дуже хочемо навчатися у Вашій гімназії!!!

Володимир
Володимир
9 роки тому

Добрий день. Звертаю увагу педагогічного колективу гімназії на чистоту української мови, на якій викладається більшість предметів. Я розумію, що в селах і районах є “суржик” та діалект, але спеціаліст з філологічною освітою, який несе знання учням гімназії в обласному центрі, повинен розмовляти на чистій мові, українській або російській. І прикро чути, коли моя дитина після уроків англійської мови у викладанні Бурикіної Ольги Григорівни, починає вживати слова “подождіт”, “ше”, “зара”, “туто”, “пишіт” та інше… Сподіваюсь, що моє зауваження не залишиться без уваги. З повагою.

Лариса
Лариса
9 роки тому

Доброго дня! Я цього року закінчила 4 курс ВДПУ ім. М.Коцюбинського за спеціальністю «Практична психологія». 5 курс буду навчатися на заочному відділенні і планую працювати. Чи є у вашій школі вільна вакансія? Попередньо дякую!

Ірина
Ірина
9 роки тому

Скажіть, будь-ласка, коли будуть відбуватися екзамени для вступу до 2 класу і, коли починається прийом заяв від батьків?

Дмитро
Дмитро
9 роки тому

Залишається актуальна тема (діра) в цьому розділі усіх шкіл, а саме можливість розміщення різного роду графіки за допомогою HTML коду. Приклад:

Пасіхов Ю. Я. (ВФМЛ №17)
Адмін
Пасіхов Ю. Я. (ВФМЛ №17)
9 роки тому
Відповісти  Дмитро

Шановний п. Дмитро! Хоч із невеликим запізненням, але хочу вас “засмутити”: а ні вам, а ні нам “діри” знайти не вдалося. (власне, це зрозуміло із відсутності обіцяного прикладу)…

Олег Скляров
Олег Скляров
9 роки тому

Доброго дня! Звертається до Вас колишній учень (1985-1992) Олег Скляров. Чому в розділі “Кадрове забезпечення” у фотографія “Згадайте хто вас навчав” відсутнє фото моєї бабусі – Березневої Ольги Федорівни, яка біля 30ти років пропрацювала в 17-школі, підготувала переможців різних олімпіад, отримала безліч подяк, обиралася депутатом Вінницької міської ради? Дякую за відповідь.

Share This