Обрати сторінку

Правила поведінки в ліцеї

1. Правила поведінки учнів базуються на законах України, постановах Міністерства освіти та науки України, органів місцевого самоврядування, Статуті ліцею.

2. Учень приходить у ліцей за 15-20 хвилин до початку занять, чистий і охайний, одягнутий відповідно до вимог ділового стилю, займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя до уроку.

3. Забороняється приносити на територію ліцею з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, сигарети, наркотики і інші одурманюючі засоби і отрути, а також токсичні речовини і таблетки.

4. Забороняється вживання непристойних виразів і жестів.

5. Булінг, фізична конфронтація, залякування і знущання є неприпустимими формами поведінки в навчальному закладі та за його межами.

6. Не можна без дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками) покидати ліцей та його територію під час уроків.

7. У разі пропуску занять учень зобов’язаний пред’явити класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, що їх заміняють) про причину відсутності на заняттях.

8. Під час уроків учні можуть користуватися гаджетами лише для навчання.

9. Учень повинен належним чином вести щоденник, пред’являти його на першу вимогу вчителя. Під час дистанційного навчання учень зобов’язаний слідкувати за інформацією, що з’являється в електронному щоденнику щодо запланованих вебінарів, домашніх завдань, виставлених матеріалів для самостійного опрацювання.

10. Учень зобов’язаний виконувати домашні завдання в терміни, встановлені програмою навчального закладу.

11. Учні бережуть майно навчального закладу, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку на території ліцею.

12. Поза навчальною установою учні поводяться скрізь і усюди так, щоб не принизити свою честь і гідність, не заплямувати добре ім’я ліцею.

 

Share This