Обрати сторінку

6 вересня 2018 року в актовій залі гімназії відбулося засідання голів батьківських комітетів.

Директор ФМГ № 17 Несюк Валентина Михайлівна повідомила про здійснені ремонтні роботи (утеплення та фарбування приміщення школи, заміна всіх старих вікон, завершення ремонту туалетів на першому поверсі) та подальші перспективи.

Заступник директора школи І ступеня Васкевич Олена Віталіївна розповіла про заходи, спрямовані на організацію навчально-виховного процесу в рамках нової української школи (НУШ).  А також звернулась до ради гімназії з проханням виділити кошти для облаштування рекреації початкової школи з фінансування громадської організації “Інтелектуал-17”.

Валентина Михайлівна представила всім присутнім завідуючу виробництвом їдальні Лілію Василівну. Крім інформації про організацію харчування учнів, Лілія Василівна внесла пропозицію: обговорити на батьківських зборах класів зміну доплати з 2,5 грн до 5 грн з метою отримання гімназистами повноцінного харчування.

У рамках засідання відбулося поновлення складу ради закладу шляхом висунення батьками кандидатур та подальшого голосування.

Голова громадської організації “Інтелектуал-17” Гуменюк Олександр Васильович прозвітував про використання коштів у 2017-2018 н.р.

{joomplucat:165 limit=9|columns=3}

Share This