Обрати сторінку

Згідно з даними МСЕ у 2019 році, Інтернетом користувалися приблизно 4,1 мільярда людей, що на 5,3% більше в порівнянні з 2018 роком.

Діти та молодь використовують Інтернет з різною метою: від отримання інформації в межах практичних шкільних занять до спілкування з друзями. Вони дуже вміло опановують складні програми та додатки, приєднуючись до Інтернету за допомогою мобільних телефонів, планшетів та інших портативних пристроїв, наприклад, годинників, iPod Touch, електронних книг та ігрових приставок.

Інтернет слугує також як важливий інструмент у житті різних вразливих груп дітей та молодь. Наприклад, він допомагає дітям-мігрантам підтримувати зв’язок із родиною та друзями і відкриває вікно в культурне життя в їхньому новому помешканні. Він дозволяє дітям та молодим особам-інвалідам спілкуватися й брати участь у різних видах діяльності, недоступної для них за умов відсутності доступу до Інтернету і надає їм можливість бути на рівних з однолітками в цифровому середовищі, вирізняючись радше своїми здібностями, ніж фізичними вадами.

Zakhyst Ditej U Tsyfrovomu Seredovyshchi Rekomendatsii Dlia Batkiv Ta Osvitian

 

Share This