Обрати сторінку

   25 жовтня 2016 року для слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів освіти КВНЗ “Вінницька академія неперервної освіти” у гімназії були проведені наступні заходи:

  • презентація закладу (Нестюк В.М.);
  • ознайомлення з роботою гімназії в умовах створеного власного єдиного інформаційно-освітнього середовища (Нестюк В.М.);
  • ознайомлення із ресурсами інформаційно-освітнього середовища, створеного лабораторією інформаційних та комунікаційних технологій гімназії (Пасіхов Ю.Я.);
  • майстер-клас “Сучасні технології навчання” (застосування інформаційних технологій під час навчально-виховного процесу на уроках фізики та астрономії) (Сапсай В.Ю., Крутенюк О.Б.).

  {datsopic:1719}{datsopic:1720}{datsopic:1721}{datsopic:1722}

   Крім того, відбулася зустріч із засновником Львівського видавництва “Літопис” Михайлом Комарницьким, який презентував книгу Кена Робінсона “Школа Майбутнього”.

   Пан  М. Комарницький наголосив, що у “Школі майбутнього” відомий експерт з питань освіти сер Кен Робінсон пропонує практичні рішення критичної проблеми, що постала перед сучасним світом: як змінити недосконалу освітню систему.
   Робінсон закликає покласти край застарілій системі освіти й пропонує концепцію, яка спирається на індивідуальний підхід до учнів, сучасні технологічні досягнення й професійні ресурси, щоб зацікавити дітей у навчанні, підтримати їхню любов до пізнання й підготувати їх до викликів XXI століття.

   У цій книжці можна знайти безліч цікавих історій, спостережень, прикладів із практики, революційних досліджень та рекомендацій від фахівців зі всього світу, які змінюють освіту вже сьогодні. “Школа майбутнього” знадобиться вчителям та батькам і підкаже їм, як розпізнати справжнє покликання своїх дітей.

 {datsopic:1723}{datsopic:1724}{datsopic:1725}{datsopic:1726}

Share This