Обрати сторінку

Із 13 по 17 вересня 2019 року у місті Софія (Болгарія) проходив XXXI Конкурс молодих вчених Європейського Союзу (European Union Contest for Young Scientists ‒ EUCYS).

Цього року у змаганні взяли участь 155 учасників, які представляли 100 проектів. Честь України захищали Дзюняк Олександр (ФМГ № 17) з роботою на тему “Ортодіагональні чотирикутники” та Тархан Ігор (м. Київ), який презентував “Розширення меж використання та параметрів маятника Ейрі для отримання фігур Ліссажу”.

Роботи МАНівців викликали інтерес учасників, організаторів і гостей конкурсу. Олександра Дзюняка відзначено спеціальним призом від компанії-виробника програмних продуктів “Wolfram Research, Inc.”.

За правилами до змагань допускаються молоді люди віком від 14 до 19 років, які перемогли на фінальному етапі конкурсу МАН.

Презентація проектів відбувалася у форматі виставки, під час якої журі в індивідуальному порядку підходили до учасників і обговорювали їх наукові розробки.

EUCYS – це найпрестижніше наукове змагання юних науковців з країн ЄС, а також України, США, Канади, Китаю, Індії, РФ, Ізраїлю, Великобританії, Південної Кореї, Швейцарії, Туреччини та європейських шкіл. У 2019 році учасники представляли 39 країн.

Конкурс започаткований ще 1989 року. Через EUCYS Європейська комісія підтримує процес офіційної та неформальної наукової освіти у школах і зміцнює зв’язки між наукою, освітою і науковою кар’єрою.

{joomplucat:261 limit=7|columns=3}

Share This