Обрати сторінку

27 березня 2024 року педагоги ліцею, учні 9-А та 10-А класів зібрались на площі Шевченка перед Стелою Героїв, щоб вшанували пам’ять випускника нашої школи Ноябродського Ігоря Вікторовича.

У день загибелі військових на площі лунає дзвін. Він нагадує усім, що війна, яка так безжально забрала життя захисників України, триває. Вогники лампад, квіти на граніті, слова туги та вдячності – це наша вічна пам’ять про героїв-випускників, які стали ангелами на небі.

Ігор Вікторович закінчив середню школу №17 у 1984 році та продовжив навчання у Вінницькому політехнічному інституті на факультеті будівництва. Все життя працював інженером-будівельником.

Із початком повномасштабного вторгнення добровільно пішов до військкомату, маючи за плечима досвід строкової військової служби. Ігоря включили до резерву. Він прийняв рішення вступити до тероборони. У подальшому служив у 57-мій окремій мотопіхотній бригаді імені Кошового отамана К. Гордієнка. Воював під Бахмутом. 

Ігор Вікторович Ноябродський героїчно загинув 27 березня неподалік населеного пункту Хромове Донецької області під час виконання бойового завдання з захисту Батьківщини.

Share This