Обрати сторінку

   11-12 жовтня 2016 року у м. Вінниці відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар “Школа педагогічної майстерності “Педагогічний СТАРТАП”, на якому були представники майже всіх  областей України та міста Києва.

   Семінар проводився з ініціативи Інституту педагогіки НАПН України за підтримки Міністерства освіти і науки України.

   У гімназії  проходили  науково-методичний та практичний модулі семінару, модераторами яких були Мудрак Олександр Васильович (завідувач кафедри екології, природничих та математичних наук, доктор сільськогосподарських наук, професор) та Салтановська Надія Іванівна (завідувач лабораторії математики комунального вищого навчального закладу “Вінницька академія неперервної освіти”, доцент кафедри екології, природничих та математичних наук, кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України).

   На початку заходу гостей привітала директор гімназії Нестюк Валентина Михайлівна, яка розповіла про традиції навчального закладу та його специфіку, ознайомила присутніх з діяльністю закладу в умовах створеного єдиного інформаційно-освітнього середовища.

   Пасіхов Юрій Якович (вчитель фізики та інформатики, Народний вчитель України, заступник директора закладу “Фізико-математична гімназія № 17 Вінницької міської ради”, завідувач лабораторією інформаційних та комунікаційних технологій) доповів про роботу лабораторії, єдиний освітній веб-простір Вінницької області та ознайомив присутніх із ресурсами інформаційно-освітнього середовища, створеного лабораторією.

   Про досвід проведення Всеукраїнської комплексної олімпіади з математики, фізики та інформатики “Турнір чемпіонів” і специфіку підготовки учнів до математичних змагань розповів Пасіхов Петро Якович (вчитель математики, вчитель вищої категорії,  вчитель-методист, керівник міського методичного об єднання вчителів математики).

   У рамках практичного модуля вчителями м. Вінниці та Вінницької області було проведено 11 майстер-класів. У тому числі “Про деякі аспекти роботи з обдарованими учнями та створення умов для їх розвитку під час вивчення математики” розповідала Попова Ірина Василівна (учитель математики ФМГ № 17 ВМР, вчитель вищої категорії,  вчитель – методист).

{datsopic:1734}{datsopic:1735}{datsopic:1736}{datsopic:1737}

{datsopic:1738}{datsopic:1739}{datsopic:1740}{datsopic:1741}

{datsopic:1742}{datsopic:1743}{datsopic:1744}

Share This