Обрати сторінку

   “Люди, які читають книги,

 завжди будуть керувати тими,

 хто дивиться телевізор”

    5-6 жовтня 2016 року у м. Вінниці відбувся VI Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей “Мій особистісно зорієнтований урок”, на якому були представники з 16 областей України та міста Києва.

   Фестиваль проводиться з ініціативи Інституту педагогіки НАПН України за підтримки Міністерства освіти і науки України, видавництва “Мандрівець”, “Ранок” та творчого об’єднання “Соняшник”.

  Загальна кількість учасників – 268 осіб: із Вінницької області учасниками стали 68 педагогів, з міста Вінниці – 6, із ФМГ № 17 – 1 (Ковальчук Лариса Едуардівна).

    У гімназії  проходив практичний тур. 

   На початку заходу гостей привітала директор гімназії Нестюк Валентина Михайлівна, яка розповіла про започаткування навчального закладу та його специфіку. Її розповідь продовжила голова методичного об’єднання вчителів-словесників Коломієць Тетяна Анатоліївна. Керівник творчої групи Куцевол Ольга Миколаївна презентувала конкурсантів та теми їхніх заходів.

   До відкритих уроків сумлінно готувалися учні 5-В, 8-А, 9-Б та 10-А класів, з якими проводили конкурсні заняття вчителі інших шкіл нашого міста та регіонів України. Учитель української мови та літератури Ковальчук Лариса Едуардівна провела відкритий урок, який  отримав схвальні відгуки від гостей заходу.

   За участь у VI Всеукраїнському фестивалі педагогічних ідей “Мій особистісно зорієнтований урок” всі члени МО учителів-філологів отримали сертифікати. 

{datsopic:1678}{datsopic:1679}{datsopic:1680}{datsopic:1681}

{datsopic:1682}{datsopic:1683}{datsopic:1684}{datsopic:1685}

Share This