Обрати сторінку

12 лютого 2021 року завершився перший (заочний) етап турніру на кращу команду-знавців фінансової грамотності.

Мета турніру – створення сприятливих умов для реалізації та розвитку творчих і дослідницьких здібностей школярів у підвищенні фінансової грамотності і забезпеченні фінансової освіти, формування фінансової культури і фінансової поведінки учнів.

Турнір проводиться у два етапи:

І етап  заочний – до  12  лютого   2021 року;
ІІ етап  – попередня дата проведення – 17 березня у звичайному або онлайн форматі (залежно від умов карантинних обмежень).

Під час першого заочного туру (відбіркові ігри), проводився вибір завдань для проведення командних змагань методом «випадкових чисел» (жеребкування) та відбір команд для двобою.

Під час цього на кожне питання визначається по 2 команди, які готували презентаційні матеріали для участі у першому відбірковому турі за визначеним завданням. Презентаційні матеріали включають візитну картку команди (матеріали мають форму відео не більше ніж на 3 хвилин) та презентацію самого питання (презентація включає не більше 25 слайдів, з використанням мінімальних можливостей мультимедійного супроводу і дотриманням вимог до створення презентації загальним переглядом до 15 хвилин).

Суддівство проводить журі Турніру.

Журі оцінює зазначені матеріали (при чому частка оцінки на візитну картку складає 25 % від загальної суми балів) та визначає рейтинг команд за результатами двобою. Максимальна кількість балів, яку може набрати команда в першому турі – 200 балів, з яких максимальна кількість балів за презентацію питання – 150 балів, за візитну картку – 50 балів.
В другий  онлайн тур проходять  3 команди, які мають найвищий рейтинг серед переможців двобою, що визначається за результатами заочного туру боротьби між командами.

ПИТАННЯ ІІ ЕТАПУ ШКІЛЬНОГО ТУРНІРУ З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ
(попередня дата проведення ІІ етапу- 17 березня)

1. Що таке криптогроші і які приклади найбільш розповсюджених криптогрошей ви можете навести?
2. Що таке фінансові піраміди і як уберегти себе від фінансових неприємностей.
3. Чи потрібно планувати сімейний бюджет?
4. Чи потрібно планувати своє фінансове майбутнє?

Пропонуємо переглянути матеріали І (заочного) туру команд:

10А

10Б

11А

11Б

Share This