Обрати сторінку

22 травня 2024 року у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної відбулося свято “Талант року – 2024”.

На захід було запрошено переможців Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та стипендіатів Вінницької міської ради з числа випускників.

ВФМЛ №17 представляли директор ліцею Нестюк Валентина Михайлівна та 11 старшокласників (Стрельбицька Ксенія, Яценко Іван, Ємельяненко Антон, Швайко Даніїл, Таксер Павло, Крилов Олександр, Гут Ярослав, Гайєр Олександр, Грибіник Данііл, Пушкар Божена, Цехановський Олександр).

У 2023-2024 н.р. ліцеїсти здобули 75 перемог на міських і 46 на обласних предметних олімпіадах.

12 учнів представляли команди Вінницької області на IV етапі Всеукраїнських предметних олімпіад із математики, фізики та інформатики. 4 ліцеїстів стали переможцями: Швайко Даніїл (І місце з математики), Стрельбицька Ксенія (І місце з інформатики), Яценко Іван (ІІІ місце з інформатики), Ємельяненко Антон (ІІІ місце з інформатики).

Швайко Даніїл увійшов до складу збірної України на Міжнародній олімпіаді з математики. Стрельбицька Ксенія буде представляти Україну на Європейській юніорській олімпіаді та на Європейській дівочій олімпіаді.

Вітаємо талановиту юнь Вінниці та бажаємо успіхів тим, хто влітку продовжить боротьбу на міжнародних змаганнях!

Share This