Обрати сторінку

Ось і канікули! Такі довгоочікувані! Новорічні!

Позаду І семестр 2022-2023 навчального року з уроками, ярмарками, плетінням сіток, формуванням подарунків для воїнів, конкурсами та олімпіадами.

Підведено певні підсумки, визначено найактивніших та найрезультативніших учасників олімпіадного руху, учнівського врядування, найкмітливіших гумористів та найкращих знавців відповідей на всілякі складні запитання. Отримано нагороди та подяки.

Одна з найпрестижніших із них – стипендія Вінницької міської ради, адже призначається вона лише тим юним вінничанам, які мають досягнення на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях, олімпіадах та здобутки в Малій академії наук.

Дякуємо Вінницькій міській раді та міському голові Сергію Моргунову за підтримку обдарованої молоді в такий непростий воєнний час.

Цього року стипендіатами стали 7 учнів КЗ “ВФМЛ № 17”:

  • Грибінник Даніїл;
  • Гут Ярослав;
  • Ємельяненко Антон;
  • Остапович Ярослав;
  • Просянніков Дмитро;
  • Стрельбицька Ксенія;
  • Цехановський Олександр.

Стрельбицька Ксенія, яка весною переїхала у Вінницю з Маріуполя, за 3 місяці 2022-2023 н.р. здобула 3 медалі в міжнародних олімпіадах (European Junior Olympiad in Informatics, Romanian Master of Informatics – бронзу, International Autumn Tournament of Informatics – срібло).

Просянніков Дмитро отримав похвальну грамоту Балканської олімпіади з інформатики (Бухарест), брав участь у Міжнародному турнірі з інформатики (International Autumn Tournament of Informatics), у складі команди “Winx” продемонстрував високий рівень знань у 2-ох етапах студентської командної олімпіади з програмування ICPC (1 етап – абсолютне І місце, 2 етап – десятка кращих команд школярів України).

Дмитро перерахував свою стипендію як благодійний внесок для потреб ЗСУ.

 

 

Share This