Обрати сторінку

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Місто» вітає Вас та висловлює свою повагу!

У зв’язку із закінченням навчального року і початком підготовки, створення сприятливих умов дозвілля дітей громади та на підставі Рішення Вінницької міської ради від 20.05.2021р №1194 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Вінницької міської територіальної громади влітку 2021 року», пропонуємо розглянути можливість страхування дітей на літній період. Дане страхування передбачає захист від нещасних випадків та вірусних захворювань на період перебування в пришкільних таборах.

Страхова компанія «Місто» щороку забезпечує страховий захист  більше 20 000,00 школярів Вінницької громади.
Програма страхування «ШКОЛЯРИК КАНІКУЛИ» призначена для дітей віком від 5 до 18 років та передбачає страховий захист при настанні нещасного випадку, а також вірусних захворюваннях: кір, грип, вірусна пневмонія, Covid 19.

Зважаючи на вимоги Рішення Вінницької міської ради від 20.05.2021р №1194  щодо дотримання протиепідемічних вимог та безпеки проведення спортивно-ігрових заходів, муніципальною страховою компанією «Місто» реалізовано страховий продукт «Школярик КАНІКУЛИ»  з можливістю його оформлення як в офісі страхової компанії, так і онлайн через веб-сайт компанії (ic-misto.com.ua)

Share This