Обрати сторінку

Шаховий дебют – так можна назвати тиждень у ліцеї з 18 по 22 березня 2024 року. Ініціатором стала десятикласниця Анастасія Гаврилова.

Ліцеїстка взяла участь у проєкті “Спорт за єднання дітей!”, створеному у межах програми UPSHIFT, яку у Вінницький області реалізує ГО “ВільнаОсвіта” за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії.

Із метою популяризації гри в шахи в рамках здійснення проєкту-переможця Настя провела 9 майстер-класів для учнів різних вікових категорій – від першокласників до випускників.

Виявилося, що серед ліцеїстів багато прихильників відомої гри, а також учнів, що мають розряди з шахів та є переможцями спортивних змагань.

Під час майстер-класів Гаврилова Анастасія пропонувала знавцям шахів розв’язувати задачі, розбирати відомі партії та спробувати себе в якості шахових тренерів. Усі учасники отримали сертифікати та призи.  

Фінальним акордом шахового тижня став бліцтурнір під час великої перерви, що відбувся на 10 дошках. Усі шахові бої проходили з годинником (ліміт – 3 хвилини). Азарт захопив учнів 11-х класів, другокласники вигравали у восьмикласників, вчителі змагалися з учнями! Показово, що за час перерви багатьом вдалось зіграти декілька партій.

Усі ми відчули, що шаховий тиждень у ліцеї повністю відповідав слогану проєкту “Щасливіші разом, сильніші разом, перемагаємо разом!”.

Share This