Обрати сторінку

1. Глибоке дихання

Краще просто взяти і глибоко подихати.

2. Зустріньтеся зі своїм страхом

Потрібно стикатися з речами, які вас лякають. Саме так ви поступово звикнете до них і почнете почуватися комфортніше. Наприклад, це може стосуватися виступів перед публікою.

3. Ведіть журнал, щоденник

Ведіть журнал для запису своїх думок. Так ви навчитеся визнавати їх і розкладати по поличках. Страхи можуть бути тісно пов’язані з обмеженнями, які ви самі встановлюєте у себе в голові.

4. Займайтеся спортом, щоб зняти щоденний стрес

Заняття спортом вважаються одним із найкращих способів розслабитися. Річ у тім, що фізичні навантаження сприяють виробленню ендорфінів, які допомагають заспокоїтися.

5. Навчіться бачити в подіях позитив. Позитивно мисліть

Люди, які вміють знаходити в тривозі щось позитивне, замість того, щоб інтерпретувати її, як нервове напруження, більш схильні приймати правильні рішення та досягати успіху в складних ситуаціях.

6. Визнавайте те, що робите добре

Зробіть список речей, які турбують вас, і ще один список того, щоб вам добре вдається. Як тільки закінчите писати списки, порівняйте їх.
Таким чином ви будете думати не лише про негативні аспекти свого життя, а й також навчитеся звертати увагу на все хороше, що відбувається з вами. Цілком можливо, що список позитивних речей виявиться довшим, ніж список негативу. Насправді, так і має бути!

7. Знайте свої цінності

Коли ви стикаєтеся зі складною ситуацією, яка змушує вас переживати, потрібно завжди повертатися до своїх справжніх цінностей.
Що найбільше турбує вас? Ваша сім’я, друзі чи навчання?
Запишіть собі, що для вас найважливіше, і це допоможе вам подолати перепони, які, на перший погляд, неможливо вирішити.

8. Коли ми допомагаємо іншим, це завжди чимось наповнює наше життя

Потрібно тримати двері відчиненими для нужденного, бути опорою для друзів, коли вони цього потребують, бути готовим зробити щось добре для інших.
Завжди важливо виявляти свою готовність допомогти, вислухати або підтримати.
Роблячи добро іншим, ми тримаємо в серці менше негативних емоцій і стрес не так сильно на нас впливає.

Share This