Обрати сторінку

  Вінницька фізико-математична гімназія №17 увійшла в першу сотню найкращих закладів освіти України за результатами ЗНО-2015 з української мови і літератури (всього до рейтингу було включено понад 7000 закладів освіти).

 ТОП-200 ліцеїв і гімназій за результатами ЗНО

 Український центр оцінювання якості освіти склав рейтинг ліцеїв та гімназій за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, що було проведено у 2015 році. До нього  включено 723 українських гімназії та ліцеїв, що функціонують у системі загальної середньої освіти.

  Найбільше представництво у ТОП-200 найкращих ліцеїв та гімназій мають навчальні заклади столиці України – 49, Львівської області – 22, Івано-Франківської області – 11, Вінницької -2 (технічний ліцей та фізико-математична гімназія №17). Київська та Рівненська області мають по 10 представників у ТОП-200 найкращих ліцеїв і гімназій України за результатами цьогорічного ЗНО з української мови і літератури.

  Наш навчальний заклад має чітко визначений напрям; фізика, математика та інформатика – пріоритетні дисципліни. Але вихованці ФМГ №17 вкотре довели: їх всебічний розвиток, широкий кругозір – не просто слова.

  65 випускників минулого навчального року до ЗНО з рідної мови готували два наших чудових педагоги Вернигора В.В. та Дячук О.В. І результати спільної діяльності вчителів-словесників і їх вихованців виявилися вагомими, переконливими, яскравими.

 

  28 серпня 2015 року у Київському міському будинку учителя відбулась нарада за участю Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з директорами загальних середніх навчальних закладів України, учні яких показали найкращі результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. У нараді взяла участь Голова Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Лілія Гриневич.

  За словами Міністра освіти і науки Сергія Квіта, результати зовнішнього незалежного оцінювання – це показник щоденної кропіткої праці вчителя, його професіоналізму викладання матеріалу та вміння допомогти кожному учню. Міністр особливо підкреслив значення української мови.

   Під час наради також відбулося відзначення директорів ста шкіл України, учні яких показали найкращі результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови.

{datsopic:1017}{datsopic:1016}

Share This