Обрати сторінку

31 березня 2021 року в фізико-математичному ліцеї №17 завершився конкурс “Бюджет шкільних проєктів”.

На конкурс було подано 5 проєктів старшокласників, більшість із яких була зорієнтована на відродження простору шкільної теплиці.

У результаті голосування переможцем став проєкт “ECOHUB.17 – освітній простір для кожного”.

Назва проєкту Кількість голосів % від загальної кількості голосів
1

 ECOHUB.17- освітній  простір для кожного

167 38
2  Екопростір 99 23
3  Креативний простір 68 16
4  Інфопростір 53 12
5  Еколенд 49 11

Коротко про проєкт

Хто із підлітків не мріє про своє місце на прозорій мансарді у центрі міста, де можна посидіти з друзями серед чудової зелені, замріяно подивитися, як пропливають хмаринки чи народжуються нові зорі на вечірньому небі над Вінницею, почитати вірші, обговорити останній переглянутий фільм, вдихаючи аромати м’яти чи лаванди. Все це про майбутній ECOHUB.17 у фізико-математичному ліцеї.

Все більш популярним нині стає слово “хаб”, яке прийшло до нас із Англії. Воно  дедалі ширше охоплює країни Європи, і Україна не стала винятком. Хоча знайомі з ХАБами далеко не всі, і не всі розуміють їх призначення.

Дослівно “hub” з англійської перекладається як “вузол, розвилка”. Мова йде про центр соціальних ініціатив та креативу, місце народження нових ідей, реалізації неформального навчання, майстер-класів, бізнес-проєктів тощо. Все, що могло б змінити життя ліцею на краще та підвищити соціальну активність.

Share This