Обрати сторінку

  1 вересня 2015 року відбулась традиційна лінійка, присвячена Дню Знань.

  Із початком навчального року вчителів, батьків та учнів привітали почесні гості – виконуючий обов’язки міського голови, секретар Вінницької міської ради Моргунов С.А. та директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, депутат Вінницької міської ради Василюк С.М.

  Щирі побажання прозвучали від директора ФМГ № 17 Нестюк В.М., яка подякувала батькам гімназистів за сприяння та допомогу у підготовці закладу до нового навчального року (ремонт усіх класних кімнат, вестибюлю, заміна вікон на першому поверсі, початок реставрації фасаду). Окремо було відмічено роботу під час канікул Літньої школи для призерів предметних олімпіад, що багато років поспіль фінансується з місцевого бюджету і діє завдяки професійній майстерності та ентузіазму вчителів гімназії Пасіхова Ю.Я., Петровської І.П., Непомнящого Г.І. та Сапсая В.Ю.

  З великим нетерпінням чекали на зустріч із школою маленькі першокласники. Про свої очікування від навчання вони розповіли у віршах, а потім загадали бажання та відпустили у небо яскраві кульки.

  Перший у цьому навчальному році дзвінок покликав усіх на урок, присвячений Україні.

{datsopic:1008}{datsopic:1009}{datsopic:1010}{datsopic:1011}

{datsopic:1012}{datsopic:1013}{datsopic:1014}{datsopic:1015}

{datsopic:1019}{datsopic:1018}{datsopic:1020}{datsopic:1021}

 

Share This