Обрати сторінку

1 жовтня 2019 року успішним учасникам курсів підготовчого ІТ-відділення ВНТУ, які відбувалися влітку на факультеті комп’ютерних систем і автоматики, були вручені сертифікати та свідоцтва.

6 учнів ФМГ №17 ВМР  отримали свідоцтва про завершення курсу “Розроблення багатокористувацької гри “SeeGame” мовою Java”:

   ¤ Войцеховський Олександр (8-Б);

   ¤ Месюра Діана  (8-В);

   ¤ Остапович Всеволод  (8-А);

   ¤ Скубська Надія  (8-Б);

   ¤ Сугак Патрік  (8-Б);

   ¤ Шафоростов Максим  (8-Б).

7 гімназистам було вручено сертифікати про освіту з навчальної дисципліни “Технологія аналізу даних: прикладні технології штучного інтелекту та машинне навчання”.

   ¤ Войцеховський Олександр (8-Б);

   ¤ Месюра Діана  (8-В);

   ¤ Остапович Всеволод  (8-А);

   ¤ Рейда Микола  (8-Б);

   ¤ Сугак Патрік  (8-Б);

   ¤ Чащін Дмитро  (8-Б);

   ¤ Черній Андрій  (8-Б).

Сертифікат та свідоцтво отримала вчитель інформатики Порхун Алла Олексіївна, яка разом зі своїми учнями проходила навчання.

Курс “Технологія аналізу даних: прикладні технології штучного інтелекту та машинне навчання” проводив завідувач кафедри системного аналізу, комп’ютерного моніторингу та інженерної графіки (САКМІГ) ВНТУ, професор Мокін Віталій Борисович.

Доцент кафедри комп’ютерних систем ВНТУ, кандидат технічних наук Тетяна Вікторівна Грищук доповнила минулорічний курс та виклала його у тематиці “Розроблення багатокористувацької гри “SeeGame” мовою Java”.

Заняття були настільки цікавими та корисними, що навіть учні, які тільки перейшли до 8-го класу, змогли успішно завершити курси.

Share This