Обрати сторінку

Відповідно до законодавства України кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, може отримати паспорт громадянина України, який виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій. Паспорт громадянина України необхідний для підтвердження особи при складанні ЗНО, також його наявність є обов’язковою для оформлення закордонного паспорта особам від 14 років.

Державне підприємство “Документ” відноситься до сфери управління Державної міграційної служби України та було створене для оформленням таких документів без додаткового звернення до Державної міграційної служби, в найкоротші терміни, без черг та в комфортних умовах.

Дане підприємство має розгалужену мережу Центрів обслуговування громадян на території України. Найближчий “Паспортний сервіс”, який може обслуговувати навчальні заклади міста Вінниці, знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Замостянська, 20 а.

Більш детальну інформацію щодо оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, вартість, терміни та адреси центрів учні можуть отримати на сайті https://pasport.org.ua або за номером телефону (0432) 60-19-08.

Share This