Обрати сторінку

6 червня 2022 року відповідно до програми підготовки працівників комунального закладу “Вінницький фізико-математичний ліцей №17” до дій у надзвичайних ситуаціях відбулися навчання з цивільного захисту.

У рамках заходу працівники ліцею мали змогу набути практичних навичок щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

Вчитель захисту України Олександр Миколайович Макаров провів майстер-клас із користування вогнегасниками та гасіння побутових пожеж.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Дмитрівна Дубчак ознайомила педагогів із правилами мінної безпеки та різновидами вибухонебезпечних залишків війни.

Учителі захисту України, хімії та основ здоров’я (Алла Анатоліївна Лампіга, Катерина Миколаївна Яцюк та Анна Сергіївна Довгалюк) розповіли про можливості самозахисту та приготування нейтралізуючих розчинів у разі хімічної атаки.

До організації заходу також долучились вихованці гуртка військово-патріотичного виховання Малої академії рятувальної служби  програми Всеукраїнського руху “Школа безпеки”.

Усі учасники навчань отримали цінні знання та практичні навички з актуальних питань цивільного захисту під час військового стану.

Share This