Обрати сторінку

16 травня 2018 року в будинку офіцерів відбулось загальноміське свято обдарованої молоді “Талант-2018”.

Грамоти та грошові премії отримали кращі учні та студенти міста, які стали переможцями олімпіад різних рівнів, змагань, конкурсів, а також вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, учні шкіл естетичного виховання та їх наставники.

Привітати обдаровану молодь зі здобутками та науковими перемогами завітали заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк та вінницький міських голова Сергій Моргунов.

До урочистої церемонії нагородження учнів та педагогів загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів долучилися директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко та голова Вінницької міської організації профспілки працівників освіти і науки Петро Соловей.

Протягом 2017-2018 н.р. учні навчальних закладів системи загальної середньої освіти м. Вінниці вибороли 478 місць в обласному та 23 місця у Всеукраїнському етапах всеукраїнських олімпіад.

ФМГ № 17 ВМР традиційно виборола І місце за кількістю призових місць у предметних олімпіадах (225 перемог: 139 на ІІ етапі, 80 – на обласному, 6 – на IV етапі Всеукраїнських олімпіад).

{joomplucat:153 limit=8|columns=3}

 

Share This