Обрати сторінку

Шановні батьки!

 

Доступ до Інтернету для  учнів є необхідною сьогодні частиною навчання базовим дисциплінам шкільної програми та складовою програми з інформатики. Під час навчального процесу в гімназії ми пропонуємо учням контрольований доступ до Інтернету.

Перед тим, як дозволити гімназистам  використовувати Інтернет, вони повинні отримати дозвіл батьків. Ця форма повинна бути підписана і бути для нас підтвердженням Вашого дозволу та прийняття дитиною правил, що стосуються користування мережею Інтернет.

Ми будемо пропонувати навчальні ресурси  Інтернету, зокрема розроблені нашими учителями, які допомагають учням в їх розвитку  та отриманні знань та навичок у різних областях під час їх навчання в гімназії. Інтернет пропонує матеріали для навчання, контакт з іншими школярами, консультації з ними, он-лайн посилання,  допомогу вчителів.

Він також допомагає вчителям та учням знайти учнів та вчителів з інших регіонів і мати можливість навчатися, обмінюючися досвідом і знаннями.

Хоча використання Інтернету контролюється у нашій гімназії, ми хочемо попередити батьків, що, можливо,  деякі учні знаходять шляхи до матеріалів, які неправдиві, наклепницькі, нелегальні або потенційно несуть насильство по відношенню до інших людей.

Батьки та опікуни підлітків відповідальні за врегулювання і підтримку стандартів, яким їхні діти повинні слідувати, користуючись джерелами ЗМІ та інформаційних ресурсів. Гімназія  підтримує і поважає права кожної родини вирішувати, дозволити чи ні дитині доступ до цих ресурсів. Під час навчального процесу  вчителі регулюють використання Інтернету і спрямовують учнів до відповідних матеріалів. Удома сім’я несе відповідальність за дитину і за те, як дитина використовує інформаційні ресурси: телевізор, мобільний телефон та інші комунікаційні та рекламні засоби.

«Правила  відповідального використання Інтернету», якими ми керуємося в гімназії, Ви можете знайти на нашому сайті https://pmg17.vn.ua. або отримати в гімназії.  Якщо Ви бажаєте обговорити   будь-які аспекти використання Інтернету, будь ласка, домовтеся з адміністрацією гімназії про зустріч. Якщо Ви вирішили підтримати доступ Вашої дитини  до Інтернету з метою підвищення якості її навчання, будь ласка, заповніть форму й поверніть нам до визначеного терміну.

З повагою адміністрація закладу «Фізико-математична гімназія ВМР»

____________________________________________________________________________

Як учень(гімназист ФМГ№17) – користувач Інтернету, я згоден(а)  користуватися «Правилами відповідального використання  Інтернету». Я буду використовувати шкільну мережу відповідально, дотримуючись всіх обмежень, за якими гімназія дала мені пояснення.

Підпис учня ________________

Дата: ___ / ___ / ___

____________________________________________________________________________

Як (батько, мати або опікун) учня, підписую нижче, що я даю дозвіл моєму сину  (дочці) використовувати електронну пошту та Інтернет, а також інші можливості Інтернету та комунікаційних інструментів, що використовуються у школі. Я розумію, що учні повинні бути відповідальними за свої дії. Я також розумію, що деякі матеріали Інтернету можуть бути небажаними, і я беру відповідальність за врегулювання стандартів, якими мій син або дочка повинні керуватися, обираючи і розсилаючи інформацію.

Підпис батьків ___________________________

Дата: ___ / ___ / ___

Ім’я учня :_______________________________

Клас___________________________________

Телефон________________________________

 

Dear Parents

Share This