Обрати сторінку

21 січня 2022 року у Вінницькому обласному будинку культури вчителя відбувся літературно-музичний захід “Вільна і єдина моя Україна!”, присвячений Дню Соборності України.

У святі взяли участь ліцеїсти 9-В та 10-Б класів разом із вчителями Ковальчук Ларисою Едуардівною та Лампігою Аллою Віталіївною.

Доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри філології та гуманітарних наук Вінницької академії безперервної освіти Олексій Струкевич розповів старшокласникам вінницьких ліцеїв про героїчні сторінки українського державотворення.

Творчі художні виступи на заході презентували вихованці театральних студій Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної, хореографічні колективи, учні шкіл та ліцеїв міста Вінниці, директор Вінницького обласного Будинку культури вчителя Ірина Федорчук.

Присутні на урочистості залишилися переконаними у тому, що Україна – це наше минуле, сьогодення і світлий завтрашній день, а соборність є символом боротьби за волю, символом єдності всіх українців світу заради щасливого майбутнього своїх дітей.

Share This