Обрати сторінку

Із 11 по 15 вересня 2019 року команда КВН гімназії “Broadway” брала участь у ХХІV Всеукраїнському фестивалі дитячих та юнацьких команд КВН “Жарт-птиця”, який відбувався у селищі-курорті Затока Одеської області на базі відпочинку “Залив”.

За підсумками команда ФМГ № 17 отримала 4 дипломи:

      ¤ лауреата фестивалю;

      ¤ відеоконкурсу “КВНіка” у номінації “26 секунд”;

      ¤ “Краща актриса ”(Троцай Катерина);

    ¤ пісенного конкурсу “ГорлоПан(і)-2019” у номінації “Взірець для наслідування” (керівник команди Пасіхова Олена Петрівна).

У фестивалі брало участь більше 20 команд з усіх куточків України (від Маріуполя до Івано-Франківська). Вінницьку область представляло дві команди: “Всі свої” (ЗОШ № 26) та “Broadway” (ФМГ № 17).

Протягом 3 конкурсних днів учасники показували підготовлені вдома “Візитівки” та “Домашні завдання”. Проте більшість конкурсів були імпровізаційними (“Реклама шкільного предмету”, “Кричалка в зоопарку”, “А на 25-му фестивалі я скажу …”, відео-конкурс “26 секунд”, в якому треба було за 26 секунд показати, як для кожної команди проходив цей фестиваль). До них готувалися та проводили репетиції менше, ніж за добу до виступу. Кожного вечора команди отримували завдання або тематику наступного дня та йшли готуватися.

Серед суддів фестивалю були представники Асоціації “КВН України”:

      ¤ Ігор Урбанський – головний редактор асоціації;

      ¤ Вікторія Сенкевич та Таміла Бутко – учасниці команди КВН “Девчонки из Житомира”;

      ¤ президент асоціації – Михайло Агранат.

Всі судді дуже підтримували команди, але не шкодували їх нерви при виставленні оцінок.

Окремі нагороди можна було отримати за позаконкурсні змагання: “ГорлоПан”, “Чемпіонат із розминки”, “АнтиГорлоПан”, “Переспівки” та інші.

Команда гімназії “Broadway” намагалася брати участь у конкурсах або допомагала іншій команді з Вінниці.

Вінницю назвали найдружелюбнішим містом, бо саме її представники підтримували усі команди фестивалю, коли ті виходили на сцену. Візитівкою Вінницької області на “Жарт-птиці” стала кричалка: “Винница-Винница, Винница-красавица”, яку вже на третій день половина фестивалю викрикувала разом із нашими командами.

{joomplucat:257 limit=7|columns=3}

Share This