Обрати сторінку

14 листопада 2021 року на базі шкіл № 2,№ 4, № 23, № 27, ВФМЛ № 17 та ВТЛ відбувся ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з англійської мови.

Ліцеїсти вибороли 35 призових місць (9 дипломів І ступеня, 15 – ІІ ступеня, 11 – ІІІ ступеня).

ПІБ учня Клас Місце ПІБ учителя
1 Крамаренко Іван Володимирович 6 І Сапсай Богдан Юрійович
2 Сугак Ярослав Русланович 6 І Ветров Віталій Вікторович
3 Полегошко Юлія Віталіївна 6 ІІ Сапсай Богдан Юрійович
4 Файден Данило Сергійович 6 ІІ Ветров Віталій Вікторович
5 Остафійчук Катерина Олегівна 6 ІІ Купрієнко Наталія Василівна
6 Пономарьов Іван Сергійович 6 ІІ Купрієнко Наталія Василівна
7 Волос Ілля Русланович 6 ІІ Купрієнко Наталія Василівна
8 Антонов Віктор Юрійович 6 ІІІ Купрієнко Наталія Василівна
9 Андрущак-Худоба Анна Ігорівна 6 ІІІ Купрієнко Наталія Василівна
10 Аміршадян Карина Артурівна 7 І Пандіна Ольга Миколаївна
11 Розводюк Ярослав Михайлович 7 ІІ Кирилюк Владислав Віталійович
12 Ходасевич Іван Юрійович 7 ІІ Сапсай Богдан Юрійович
13 Боднар Владислав Русланович 7 ІІІ Пандіна Ольга Миколаївна
14 Щупко Володимир Володимирович 7 ІІІ Нестюк Валентина Михайлівна
15 Кієвська Аріна Русланівна 7 ІІІ Нестюк Валентина Михайлівна
16 Гордійчук Георгій Олегович 8 І Пасіхова Олена Петрівна
17 Гаврилюк Андрій Олександрович 8 ІІ Пасіхова Олена Петрівна
18 Яценко Іван Іванович 8 ІІ Петровська Ірина Петрівна
19 Коваль Софія Євгенівна 8 ІІ Пасіхова Олена Петрівна
20 Сильчук Дарина Олександрівна 8 ІІІ Пасіхова Олена Петрівна
21 Кушнір Матвій Ігорович 8 ІІІ Петровська Ірина Петрівна
22 Швайко Даніїл Олегович 9 І Пасіхов Петро Якович
23 Таксер Павло Володимирович 9 І Пасіхова Олена Петрівна Пасіхов Петро Якович
24 Леонтьєв Лев Юрійович 9 І Пасіхов Петро Якович
25 Філіпович Тетяна Сергіївна 9 ІІ Пасіхов Петро Якович
26 Гут Ярослав Сергійович 9 ІІ Пасіхов Петро Якович
27 Грибіник Даніїл Геннадійович 9 ІІІ Пасіхов Петро Якович
28 Сугак Патрік Русланович 10 І Купрієнко Наталія Василівна
29 Просянніков Дмитро Юрійович 10 ІІ Купрієнко Наталія Василівна
30 Месюра Діана Сергіївна 10 ІІІ Купрієнко Наталія Василівна
31 Остапович Всеволод Ярославович 10 ІІІ Ветров Віталій Вікторович
32 Коваль Ілля Вікторович 11 І Пасіхов Петро Якович
33 Баюш Олександр Олександрович 11 ІІ Пасіхов Петро Якович
34 Кузнєцов Володимир Геннадійович 11 ІІ Пасіхов Петро Якович
35 Грінчук Тимофій Михайлович 11 ІІІ Пасіхов Петро Якович
Share This