Обрати сторінку

18-22 квітня 2024 року у Кракові відбувся фінальний етап Всеукраїнської юніорської та Всеукраїнської дівочої олімпіад з інформатики.

Обидва заходи відбудуться одночасно на одному наборі задач, але з різними рейтинговими таблицями. Учасники з найкращими результатами візьмуть участь в Європейській юніорській олімпіаді з інформатики та Європейській дівочій олімпіаді з інформатики.

Учениця 9-Б класу Стрельбицька Ксенія продемонструвала абсолютний результат, набравши 800 із 800 можливих балів, і виборола дипломи І ступеня й золоті медалі в обох олімпіадах.

Таблиці результатів: турнірна, рейтингова

В юніорській олімпіаді можуть взяти участь усі школярі України (як хлопці, так і дівчата), яким на 31-е грудня поточного навчального року ще не виповнилось 15 років. Позмагатись у рамках дівочої олімпіади можуть усі дівчата, які навчаються у школі.

На фінальний етап кожної олімпіади потрапили по 30 учасників, які беруть участь у цій олімпіаді офіційно. Відбіркові тури проводились 20 січня, 25 лютого та 15 березня 2024 року.

Мета юніорської олімпіади – популяризувати інформатику та дати можливість позмагатися на міжнародному рівні учням середньої школи, яким складно потрапити на Міжнародну олімпіаду з інформатики через свій вік.

Мета дівочої олімпіади – популяризувати інформатику (програмування) серед дівчат, які навчаються у школі.

Share This