Обрати сторінку

7 рудня 2018 року в День місцевого самоврядування 38 учнів і троє вчителів ФМГ № 17 ВМР побували на екскурсії у Вінницькій обласній раді.

Гімназисти мали змогу поспілкуватися з головою найвищого самоврядного органу Вінниччини Анатолієм Дмитровичем Олійником.

Голова обласної ради розповів учням про принципи діяльності депутатів, їх повноваження, як функціонує найвища самоврядна гілка влади області, та ознайомив з роботою й обов’язками працівників Ради.

Гімназисти не лише дізналися, як працює система голосування “Рада”, а й мали змогу попрацювати з нею.

Анатолій Дмитрович зачитав рішення учнів гімназії №17: “2018 рік був для всіх вінничан роком подальшого розвитку, і ми пишаємось, що завершуємо рік з гарними результатами, про які говорять побудовані школи та дитячі садки, відремонтовані дороги та заклади соціального спрямування. Це найуспішніший рік, незважаючи на те, що у країні йде війна. Тому хочемо привітати усіх вінничан з прийдешніми святами і побажати миру та процвітання. А ми обіцяємо добре вчитися і стати достойними громадянами своєї держави”. Учні, натиснувши кнопки системи “Рада”, умовно проголосували за таке рішення.

На згадку про екскурсію гімназистам і педагогам керуюча справами обласної ради Тетяна Яременко вручила пам’ятний подарунок –“Паспорт Вінницької області”.

{joomplucat:191 limit=9|columns=3}

Share This