Обрати сторінку

5 жовтня 2018 року напередодні Дня працівників освіти в актовій залі для вчителів гімназії було організовано святковий концерт.

Заступник із навчально-виховної роботи Гончарук Ліліана Василівна привітала педагогічний колектив із Днем учителя та вручила грамоти Вінницької обласної ради Ковальчук Ларисі Едуардівні та Пасіхову Юрію Яковичу.

До вітань приєднались черговий 9-А клас та класний керівник Крутенюк Олександр Борисович. Король Вадим порадував присутніх виконанням “Українського видноколу” на гітарі.

Вчитель фізики та заступник директора із інформаційно-комунікаційних технологій Пасіхов Юрій Якович, який 3 жовтня був на зустрічі з президентом у Маріїнському палаці, передав колегам найщиріші вітання від глави держави.

Воскобойник Івета Ізеївна від імені профспілкового комітету привітала всіх присутніх зі святом та запросила нових колег представити себе.

Вчитель початкових класів Совко Наталія Миколаївна здивувала своїми літературними талантами, продекламувавши власні поезії.

Позитивні емоції та гарний настрій приніс виступ команди КВН молодих учителів гімназії “УчительКО”.

Завершальну музикальну крапку в концерті поставила молода вчителька математики Пасіхова Олена Петрівна – учасниця кастингу шоу “Х-фактор”.

{joomplucat:171 limit=12|columns=3}

Share This