Обрати сторінку

Цього року п’ятикласники нашого ліцею активно взяли участь у Всесвітньому тижні грошей.

Серед учнів середньої ланки проводився конкурс есе, творчих робіт, який оцінювали фахівці НБУ та викладачі ВНЗ України. Серед кращих робіт у категорії “Юніори” надісланих на конкурс були роботи учнів 5-В класу нашого ліцею Дарвіш Аліси та Артеменка Михайла.

Всесвітній тиждень грошей – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості.

Національний банк України є офіційним координатором Global Money Week в Україні. Національний банк України з цієї нагоди проводив низку заходів з фінансової грамотності, присвячених Всесвітньому тижню грошей 2023, ураховуючи різні вікові групи та формати участі:

1) відеоуроки для дітей різного віку;

2) навчальні матеріали для проведення уроків;

3) конкурс для дошкільнят, учнів та студентів із призами;

4) конкурс “10 найактивніших шкілˮ та “10 найактивніших закладів вищої та професійно-технічної освітиˮ;

5) опитування з фінансової грамотності для підлітків;

6) змагання European Money Quiz;

7) вебінари та віртуальні екскурсії від експертів НБУ та партнерів.

У кінці травня продовжаться активності банківських структур щодо фінансової обізнаності школярів навчальних закладів України. Тож плануємо взяти участь і отримати нові компетентності у цих заходах також.

Share This