Єдина Країна! Единая Страна!

Новини

Відповідно до рішення Вінницької міської ради від 26.12.2014 № 1944 «Про  затвердження Комплексної програми «Основні напрямки  соціальної політики у м. Вінниці на 2015-2020 роки» встановлено пільги на проїзд учням загальноосвітніх шкіл у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування, який працює в звичайному режимі руху, шляхом видачі пільгових проїзних квитків (для учнів до 70 відсотків вартості).

Окрім цього, вартість проїзду в маршрутних таксі на навчання до школи та в зворотньому напрямку становить 50% від вартості квитка.

Зверніть увагу!

Всі пільгові тарифи діють за наявності учнівського квитка.

   25 квітня 2017 року в гімназії було проведено День цивільного захисту.

   Із метою закріплення учнями відповідно до їх вікових категорій знань, умінь, навичок із питань безпеки життєдіяльності, основ здоров’я, цивільного захисту, медико-санітарної підготовки було організовано:

 • виставку малюнків, плакатів, стіннівок та фото;
 • виступи-п’ятихвилинки учнів чергового класу для початкової школи;
 • класні тематичні години.

   Для практичної перевірки здатності педагогічного колективу, учнів гімназії грамотно та чітко діяти у разі загрози або виникнення надзвичайних, несприятливих побутових або нестандартних ситуацій було проведено евакуацію учнівського та вчительського колективів.

   19 квітня 2017 року для учнів 10-их у рамках вивчення предмету “Фінансова грамотність” було організовано тренінг “Світові фондові ринки і можливість заробляти на них в Україні”.

   Представники Центру біржових технологій

 • показали, як аналізувати динаміку зміни вартості акцій на прикладі найпотужніших американських корпорацій (Siemens, Apple, Boeing, Google);
 • розповіли про “секрети” прибуткової торгівлі на ринку цінних паперів та особливості використання sfd-контрактів;
 • визначили лідерів за розміром дивідендів (у 2017 році – це компанія Siemens);
 • пояснили, яким чином економічні та фінансові новини впливають на зміну вартості акцій компаній. 

   19 квітня 2017 року учні 9-11 класів зустрілися з автором найбільшого в Києві арт-проекту, присвяченого пам’яті Небесної сотні.

   Київський художник Геннадій Гутгарц розповів, як вплинули події на Майдані на сучасних митців, про їх допомогу бійцям у зоні АТО, продемонстрував роботи художників, фотографії та музичний фільм із участю поранених у лікарнях.

  18-19 квітня 2017 року у гімназії відбувався фестиваль-ярмарок “Великдень”. Учні всіх класів долучилися до заходу: приносили пасочки (прикрашені матусями-майстринями), крашанки та різні солодощі.  

  Черговий клас та класний керівник Дячук Олена Володимирівна організували ярмарку, під час якої гімназисти могли купити філіжанку кави або чаю та шматочок запашної смачної паски. Зібрані кошти та пасочки учні 10-Б класу разом із батьками та заступником директора із навчальної та виховної роботи Гончарук Ліліаною Василівною передали до військового госпіталю.

 

   13 квітня 2017 року у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва відбулося нагородження переможців міського конкурсу з інформаційних технологій.

   Наші гімназисти вибороли призові місця у всіх трьох номінаціях: “Програмування”, “Початкове програмування Kodu, Scratch” і “ Web-дизайн”.

   Номінація “Програмування”

         ¤ Стречень Матвій (11-В) - 1 місце

         ¤ Демченко Віталій (11-Б) - 2 місце

         ¤ Тихонюк Едуард (6-А) - 3 місце 

   Номінація “Початкове програмування Kodu, Scratch”

        ¤ Грибіник Данііл (4-А) - 1 місце

        ¤ Перепелюк Дмитро (3-Г) - 2 місце

        ¤ Іванчіхін Ярослав (3-В) - 3 місце 

   Номінація “Web-дизайн”

       ¤ Демченко Віталій (11-Б) - 1 місце

   11 квітня 2017 року в рамках відзначення року математики в закладах освіти Вінницької області в актовій залі гімназії для учнів 8-11 класів відбулась наукова конференція “Шлях в науку”.

   Пленарне засідання вступним словом розпочала заступник із наукової та виховної роботи, вчитель математики ФМГ № 17 Гончарук Ліліана Василівна.

   Керівник кафедри вчителів математики Пасіхов Петро Якович розповів про творчий шлях Ясинського В’ячеслава Андрійовича (1957-2015) – уславленого вчителя математики, заслуженого вчителя України, доцента Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

   Подальша робота відбувалась по секціях:

 • “Історія математики” (8-9 класи) – виступ кандидата педагогічних наук, доцента кафедри алгебри і методики навчання математики Воєводи Аліни Леонідівни;
 • “Актуальні проблеми сучасної математики” (10-11 класи) – доповідь кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри алгебри і методики навчання математики Панасенка Олексія Борисовича.

  7 квітня 2017 року у Вінницькій дитячій школі мистецтв відбувся ХІ міський конкурс сатири й гумору “Вінницька гуморина” ім. А. П. Гарматюка.

  Учасником цього конкурсу був учень 9-А класу Кирницький Дмитро (вч. Коломієць Тетяна Анатоліївна), який виступав у номінації “Читці”. Його виступ визнали найкращим, тому гімназист посів почесне перше місце.

   7 квітня  2017 року в рамках щорічного Всесвітнього Дня здоров’я відбувся фестиваль ранкової гімнастики та рухової активності “Рух заради здоров’я”.

   У заході взяли участь близько тисячі учнів 1-11 класів, їх батьки та педагогічний колектив. Усі змогли побачити спортивну гордість нашої гімназії – переможців із різних видів спорту та їх нагороди.

   На ранкову гімнастику був запрошений відомий спортсмен України В’ячеслав Узєлков, який звернувся до гімназистів зі слова підтримки та порадами.  

   6 квітня 2017 року відбулася гімназійна виставка-конкурс дитячих робіт “Великодні дзвони”.

   Переможцями стали:

 • Мишко Аріна (2-А клас, класний керівник Мироненко Т.Л.) з композицією “У садочку стояла…”;
 • Швидкий Євген (4-Б клас, класний керівник Дякова А.С.) з роботою “Пасхальне диво”;
 • Чудинович Єлизавета (6-Б клас, класний керівник Корсун В.М.) з роботою в техніці валяння “Весняна пташечка”.

    Кращі роботи будуть представлені на міській виставці-конкурсі у Палаці дітей та юнацтва.