Єдина Країна! Единая Страна!

  Гімназія працює за кабінетною системою і має необхідну навчально-матеріальну базу. В навчально-виховному процесі задіяні такі кабінети:

Української мови 3 Майстерні: 3
Зарубіжної літератури 1    Технічної праці 1
Історії та правознавства 1    Комбінована 1
Географії 1    Обслуговуючої праці 1
Математики 4 Спортивний зал 1
Фізики 2 Теплиця 1
Біології 1 Початкових класів 7
Іноземної мови (англійська) 4 ДПЮ 1
Музики 1 Інформатики 4

  Також підрозділом гімназії у 2010 році стала лабораторія з впровадження новітніх інформаційних технологій в освітній процес та життєдіяльність навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

  У гімназії розбудовано локальну комп’ютерну мережу. Крім комп’ютерного навчального комплексу (4 кабінети інформатики), всі навчальні кабінети гімназії, кабінети адміністрації, канцелярія, бібліотека, бухгалтерія забезпечені комп’ютерною технікою, з’єднані в єдину навчальну мережу й мають вихід до Інтернету, що забезпечується власним вузлом мережі Інтернет.

 

  Фізичний комплекс (2 кабінети – лекційний та експериментальний) оснащений мультимедійним устаткуванням та всім необхідним для викладання курсу фізики на поглибленому рівні.

 

  Біологічний комплекс (кабінет і теплиця) має всі умови для проведення не лише навчальної роботи, а й науково-дослідницької разом із викладачами сільськогосподарського університету.

***

 12 кабінетів мають зразковий рівень, 16 - оптимальний.

     
Кабінет біології   Спортивна зала
 
 Їдальня
***
Використання мультимедійних дошок у кабінетах фізики та хімії